jeligra

Jeligra 100 Mg Oral Jel Eczane Fiyatı

Satış Fiyatı :422.00 TL 215 TL

+ Stok Durumu: Stokta var.

+ Orijinalik Sorgulaması: İts Mobil veya İts.gov.tr üzerinden Kendiniz Gelen ürünü sorgulayabilirsiniz.(Not:Her ürünün barkod numarası 01 ile başlayan aynıdır, 21 ile başlayan numara ise farklıdır.Sağlık bakanlıgı her bir ürün için farklı barkod numarası tanımlar. sahte ürünlerde ise barkod numarası birebir aynıdır.)

+ Kontrollü Kargo: Ptt İle Kontrollü Kargo gönderimi yapıyoruz.(+ 10 TL extra kontrollü kargo ücreti vardır.)

+ Gizlilik: Tamamen kapalı ve gizli gelir içeriğini kimse bilmez.

Jeligra 100 mg ağızdan alınan ve sertleşme problemlerin etkili olan destekleyici bir üründür.

Etken Madde: Her 5 gramlık şaşenin içeriğinde ortalama olarak 140.45 mg sildenafil bulunmaktadır. Bunun yanından ise sildenafile ek olarak Mikrokristalin selüloz/karboksimetilselüloz sodyum, sodyum nişasta glikolat, sorbitol 70/70(E420), gliserol, metil paraben (E218), sodyum sakkarin, poncaeu 4R (E124), çilek aroması, sodyum hidroksit, saf su, etanol %96 yardımcı maddeler bulunmaktadır.

Bu makalede Jeligra ile ilgili olarak bulabileceğiniz bilgiler:

 1. Jeligra 100 Mg nedir ve ne için kullanılmaktadır?
 2. Jeligra 100 Mg ’yi kullanırken ve kullanmadan önce dikkat etmeniz gereken durumlar
 3. Jeligra 100 Mg nasıl kullanılır?
 4. Jeligra 100 Mg ’nin yan etkiler ve olası yan etkileri nelerdir?
 5. Jeligra 100 Mg nasıl saklanmalıdır?

Jeligra 100 Mg Nedir ve Ne İçin Kullanılmaktadır?

Her erkek hayatının belirli dönemlerin sertleşme problemleri ile karşılaşabilmektedir. Sertleşme problemi genel olarak özellikle yaşla birlikte sıklıkla görülen problemlerden bir tanesidir. Ancak her zaman kronik bir soruna delalet etmemektedir. Ancak sorun sadece yaşlı erkeklerin karşılaştığı problemlerden de değildir. Pek çok genç erkek de zaman zaman sertleşme problemleri ile karşılaşabilmektedir. Bu nedenle eğer sertleşme probleminin uzun süredir devam ediyorsa ve her cinsel aktivitede bu problemle karşılaşmaya başladıysanız bir an önce tedaviye başlamanız gerekmektedir.

Jeligra içeriğinde daha önce de belirtildiği üzere sildenafil sitrat barındırmaktadır. Ürün kılcal damarlar üzerinde etkili olarak cinsel aktivitenin daha kolay bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır. Sertleşme sorununun asıl nedeni kılcal damarlarda gerçekleşen daralmalardır. Bu daralmalar arttıkça sertleşme probleminin derecesi ve kişi üzerindeki etkisi de artmaktadır. Jeligra ise daralan kılcal damarları genişleterek bölgenin daha hızlı bir şekilde kanla dolmasını sağlamaktadır. Bunun sonucunda ise sertleşme sağlanmaktadır.

Jeligra yetişkin erkeklerde doğal yoldan uyarılma olmadığı durumlarda sertleşmenin oluşmasına yardım etmektedir. Ürünün etkili olabilmesi cinsel uyarının olmasına bağlıdır. Bu nedenle ürün kullanıldıktan sonra, sanki hiç ürün kullanılmamış gibi ön sevişme gerçekleşmesi gerekmektedir. Ürün bundan sonra etkisini gösterecektir.

Jeligra erkeklerde serleşme sorunun sağlanamaması ya da yeteri kadar sağlanamadığı durumlarda kullanılmaktadır. Kadınların kullanımı için uygun değildir bu nedenle kadınların yaşadığı cinsel sorunlar üzerinde herhangi bir etkisi bulunmamaktadır.

Jeligra 100 Mg’yi Kullanırken Ve Kullanmadan Önce Dikkat Etmeniz Gereken Durumlar

Sertleşme sorunun tedavisine başlamadan ve ürün kullanmadan önce doğacak yan etkiler konusunda bilgili olmanız gerekmektedir.

Ürünü direkt olarak kullanmadan önce bir üroloji doktoruna tedavi olmanız gerekmektedir. Bu tedavi sonucunda doktorunuz sizlere gerekli bilgilendirmeleri yapacaktır.

Cinsel aktivite sırasında vücut belirli efor sarf etmektedir. Bu nedenle cinsel aktivitede sırasında gerçekleşen efor kalp ile ilgili sorunları tetikleyebilmektedir. Ürünü kullanmandan önce bu tür risklerin farkında olmanız gerekmektedir.

Jeligra 100 Mg ’nin kullanılmaması gereken durumlar

 • Jeligra içeriğinde sildenafil etken maddesi bulunmaktadır. Bazı insanların bu tür etken maddelere karşı alerjisi olabilmektedir. Bu nedenle ürünü kullanmadan ürünün prospektüsünün iyice ve dikkatli bir şekilde okunmalıdır.
 • Eğer kalp rahatsızlığınız var ise ürünü kullanmadan önce kalp ve damar sisteminizi ürün için uygunluğu denetlenmelidir. Eğer son doksan (90) gün içinde kalp krizi geçirdiyseniz muayene olmadan önce ürünü kullanmamalısınız.
 • Kalıtsal olarak bir göz rahatsızlığınız var ise ürünü kullanmadan önce doktora danışmalısınız. Özellikle damarsal olmayan göz siniri hastalığınız bulunuyorsa ürünü kullanmadan önce doktora muayene olmalısınız.

Jeligra 100 Mg ’yi dikkatli kullanmanız gereken durumlar

 • Mide ülseriniz ve hemofili gibi bir hastalığınız varsa
 • Duyma yetinizde ani bir kayıp ve sağırlık yaşamanız durumunda
 • Jeligra ile birlikte farklı bir ilaç kullanmamalısınız.
 • Kadınsanız Jeligra’yı kullanmamalısınız.
 • Sertleşme sorununuz yoksa deneme amaçlı olarak Jeligra’yı kullanmamalısınız.
 • Böbrek ya da karaciğeriğinizde problemleriniz varsa kullanmadan önce doktorunuzu bilgilendirmelisiniz. Doktorunuz dozajı düşürmeye karar verebilmektedir.

Jeligra 100 Mg Nasıl Kullanılır?

Jeligra’nın kullanımı etkisinin daha hızlı ve etkili olabilmesi açısından önemlidir.

Cinsel uyarı ürünün etkisini gösterebilmesi için önemlidir. Doğal bir istek ve partnerler arasında bir uyum yoksa Jeligra beklenilen etkiyi yaratmayabilir. Bu nedenle Jeligra kullanımından sonra cinsel uyarının gerçekleşmesi gerekmektedir.

 • Jeligra bir adetten fazla kullanılmamalıdır. Aynı şekilde 24 saat içerisinde bir defadan fazla kullanım için uygun değildir.
 • Jeligra yalnızca ağız yoluyla alınmaktadır.
 • Ürünü cinsel aktiviteden 1 saat önce kullanılmaktadır.
 • 18 yaşın altındaki kimseler için Jeligra’nın kullanımı uygun değildir.
 • Yaşlı hastaların kullanımı için dozaj ayarlamaması gerekmemektedir.

Eğer kullanmanız gerektiğinden daha fazla Jeligra kullandıysanız eczacınızla ya da doktorunuzla görüşebilirsiniz.

100 mg’ın üstündeki kullanımlarda ürünün etki artmamakta aksine bazı durumlarda beklenilen etkiyi göstermeyebilmektedir. Ayrıca bu tür yüksek dozajlı kullanımlarda ürünün yan etkisi daha sık görülebilmektedir.

Jeligra 100 Mg ’nin Yan Etkiler Ve Olası Yan Etkileri Nelerdir?

Her ilaçta olduğu gibi Jeligra’nın da içeriğinde yer alan bazı maddeler yan etkilere sebep olabilmektedir.  İnsanlar tarafından genel görülen yan etliler hafif ya da orta şiddette seyretmektedir. Ayrıca bu yan etkiler genelde nadiren görülmekte ve görüldüğü taktirde ise yüksek oranda kendiliğinden düzelmektedir.

Ürünün en yaygın şekilde görülen yan etkisi baş ağrısıdır. Yaygın olarak yan etkiler ise bulantı, yüz kızarması, sıcak basması, hazımsızlık ve bulanık görmedir.

Jeligra 100 Mg Nasıl Saklanmalıdır?

Jeligra çocukların göremeyeceği, erişemeyeceği yerlerde ve ambalajda saklanmalıdır. Ürünün orijinal ambalajında saklamanız önerilmektedir. Bunun yanında 25 derecenin altında oda sıcaklığında saklanmalıdır. Eğer aldığınız ürünün son kullanma tarihi geçtiyse ürünü kullanmamanız gerekmektedir.

Jeligra hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz web sitemizde bulunan telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilir ve aklınızdaki sorularınız uzmanlarımıza sorarak merakınız giderebilirsiniz.

Copyright © 2021 Tüm Haklari Saklidir. | Viagra